Kalendarium
Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, Kasrota
Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, Kasrota
Lp. |
Konkurs |
Laureat |
Opiekun |
1 |
Śzkolny Świąteczny Konkurs Poetycki |
kategoria- kl. I- III I miejsce-Weronika Gomulska kl.II II miejsce-Lena Wardzyńska kl.III III miejsce-Julia Sitek kl.I kategoria- kl. IV- VI i gimnazjum I miejsce- Natalia Grzęda kl. VI III miejsce- Julia Wojciechowska kl. IV |
Beata Majewska
|
2 |
Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" |
etap szkolny: I miejsce-Marta Konowrocka kl.VI II miejsce- Natalia Miros kl. VI III miejsce- Michał Łopong kl. VI |
Wioletta Śledziewska |
3 |
Ekologiczny Konkurs w Gminie Halinów |
etap szkolny: kategoria- kl. I- III I miejsce- Adam Kowalczyk kl. III II miejsce- Julia Kalińska kl. III III miejsce- Hubert Pieniak- kl. III kategoria- kl. IV- VI I miejsce- Marta Konowrocka i Natalia Miros kl. VI II miejsce- Natalia Grzęda i Aleksandra Radzikowska kl. VI III miejsce- Julia Ochenkowska i Julia Wojciechowska kl. IV |
Olga Cabaj |
4 |
III Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Ekożaczek 2014" |
etap szkolny: I miejsce- Lena Wardzyńska kl. III II miejsce- Adam Kowalczyk kl. III III miejsce- Hanna Kiszkurno kl. II |
Edyta Beczek |
5 |
Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Mój powiat- kraina ekologicznych krajobrazów" |
etap szkolny: - Hanna Kiszkurno kl. II - Oliwia Kierył kl. II |
Edyta Beczek |
6 |
Gminny Konkurs Kolęd |
nagroda pozaregulaminowa zespół kl. IV- VI |
Hanna Mróz Edyta Radzikowska |
7 |
III Przegląd Kolęd i Piosenek w Językach Obcych |
kategoria- solista kl. I- III I miejsce- Faustyna Uksa kl. I kategoria- zespół/ chór kl. I- III I miejsce- chór kl. III kategoria- solista kl. IV- VI III miejsce- Maja Kiszkurno kl. IV kategoria- zespół/ chór kl. IV- VI I miejsce- chór kl. VI |
Jacek Podkański Beata Majewska |
8 |
Międzyszkolny Turniej w Dwa Ognie Usportowione dla Dziewcząt Szkół Podstawowych |
II miejsce- SzkołaPodstawowa w Brzezianch |
Kamil Kania |
9 |
II Konkurs Informatyczny KLIK |
II miejsce- Michał Łopong, kl. VI |
Wioletta Śledziewska |
10 |
XII Gminny Konkurs "Matematyczny Czar Par" |
II miejsce- Patryk Lipiec i Szymon Chudek (kategoria kl. IV) |
Małgorzata Mróz |
11 |
Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Halinowie |
I miejsce- SP Brzeziny |
Kamil Kania |
12 |
Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka" |
Etap gminny II miejsce- Julia Kalińska, kl. III III miejsce- Hanna Kiszkurno, kl. II |
Hanna Mróz Mariola Rudnik |
13 |
VIII Powiatowy Konkurs Historyczny, kategoria praca plastyczna "Wielcy podróżnicy i ich odkrycia" |
I miejsce- Izabela Malka, kl. VI III miejsce- Natalia Grzęda, kl. VI |
Wioletta Śledziewska |
14 |
Korneliada Matematyczna |
I miejsce- Szymon Chudek, kl. IV |
Małgorzata Mróz |
15 |
Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego |
etap gminny II miejsce- Aleksandra Szulim, kl. II |
Mariola Rudnik |