Gminny konkurs "Multimedia w Języku Polskim"

Uczniowie z klasy VI: Klaudia Góralska, Anna Kulas, Katarzyna Smolak i Krystian Polkowski pod opieką Pani Wioletty Śledziewskiej, w kwietniu 2014 roku, przystąpili do Gminnego konkursu "Multimedia w Języku Polskim", którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa w Cisiu.

Konkurs składał się z 5 etapów. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu języka polskiego oraz umiejętnościami stosowania technologii komputerowej. W konkursie wzięło udział 16 uczniów z klas 4-6 ze szkoły w Cisiu i Brzezinach.

Do finału, który odbył się dnia 24 maja 2014 r. zakwalifikowało się 10 uczniów z najwyższą liczbą punktów. Wśród nich Krystian Polkowski i Katarzyna Smolak.

Finał konkursu zakończył się wielkim sukcesem Krystiana Polkowskiego,

który zajął I miejsce i w nagrodę otrzymał tablet.

Serdecznie gratulujemy!