Powiatowy konkurs ekologiczny: "My dla przyszłości ... chcę żyć w czystym środowisku"

We wrześniu 2013 roku 15 uczniów naszej szkoły wzięło udział w 13-stej edycji Konkursu ekologicznego dla dzieci i młodzieży ze szkół na terenie powiatu mińskiego pt.: „MY – Dla przyszłości… chcę żyć w czystym środowisku”.

Za organizację konkursu na etapie szkolnym była odpowiedzialna Pani Olga Cabaj. Zadaniem uczniów było wykonanie plakatu, który będzie przedstawiał współczesne, aktualne zagrożenia cywilizacyjne.

Do finału powiatowego zakwalifikowało się  7 uczniów: Hubert Pieniak kl. II, Marta Toczyska kl. II, Marcin Hakuba kl. II, Tomasz Radzikowski kl. II, Asia Włodawiec kl. II, Natalia Grzęda kl. V, Izabela Malka kl. V.

Wyróżnienie w finale powiatowym konkursu otrzymała uczennica klasy V Natalia Grzęda.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!