Ogólnopolski konkurs na najciekawszą inicjatywę Dnia Bezpiecznego Internetu 2014

W grudniu 2013 roku nasza szkoła przystąpiła do Konkursu na najciekawszą inicjatywę Dnia Bezpiecznego Internetu 2014.

W ramach tejże inicjatywy przeprowadzone zostały zajęcia dla najmłodszych uczniów klas "0"- III, którzy poprzez projekcję filmu „Sieciaki”, łamigłówki i pogadanki poznawali zagrożenia wynikające z nieodpowiedzialnego korzystania z zasobów Internetu.

Uczniowie klasy V przygotowali plakaty pokazujące zagrożenia czekające na Internautów w sieci, zaprezentowali część artystyczną pt: „Bezpieczny Internet” oraz gazetkę tematyczną adresowaną zarówno do uczniów, jak i do rodziców.

Zadanie specjalne czekało również na uczniów klasy VI, którzy wzięli udział w I Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym dla Szóstoklasistów „KLIK 2014” pod Patronatem Burmistrza Halinowa Pana Adama Ciszkowskiego, którego organizatorem była nasza szkoła.