Szkolny konkurs na najbardziej oryginalną bryłę

W kwietniu 2013 roku w naszej szkole zorganizowany został konkurs na najbardziej oryginalną bryłę. Zadanie polegało na tym, aby uczniowie w zespołach dwuosobowych narysowali siatkę dowolnej bryły i po sklejeniu ozdobili ją elementami przyrodniczymi. Pomysłowość uczestników konkursu była ogromna przez co organizatorzy mieli duży problem z wytypowaniem zwycięzców.

W rezultacie przyznane zostały 3 równorzędne nagrody, a otrzymali je:

-Marta Konowrocka i Izabela Malka z klasy 4

- Natalia Miros i Wiktoria Bryzek z klasy 4

- Paweł Miros z klasy 6

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a zwycięzcy nagrody książkowe ufundowane przez Organizatorów.

Organizatorzy konkursu:

Wioletta Śledziewska