XI Powiatowy Konkurs Matematyczny

Dnia 17 kwietnia 2013 roku, punktualnie o godz. 10.00, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym etapie XI Powiatowego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Klas IV- VI Szkół Podstawowych.

W szranki stanęli:

- z klasy IV: Michał Łopong, Marta Konowrocka, Natalia Grzęda

- z klasy V: Klaudia Góralska, Katarzyna Smolak, Krystian Polkowski

- z klasy VI: Karolina Majszczyk, Agnieszka Januszewska, Zofia Majewska, Alan Rałowski

Do etapu powiatowego, który odbędzie się dnia 18 maja 2013 r. w Szkole Podstawowej Nr 6 w Mińsku Mazowieckim, zakwalifikowała się Zofia Majewska z klasy 6.

GRATULUJEMY!

Koordynator konkursu: