Jasełka i Wigilia

Dnia 20 grudnia 2012 roku cała społeczność szkolna spotkała się na przedstawieniu jasełek, które przygotowali uczniowie klas 4-6 pod kierunkiem pań: Ewy Kisielewskiej, Edyty Beczek i Marioli Rudnik.

Żeby tradycji stało się zadość, po wspólnym kolędowaniu, Pani dyrektor Marzena Wiśniarska oraz ksiądz proboszcz Marek Twarowski, złożyli wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom życzenia zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Po podzieleniu się opłatkiem udaliśmy się do suto zastawionego stołu wigilijnego, przygotowanego przez rodziców naszych uczniów, na którym nie zabrakło pierogów z kapustą i grzybami, świątecznego barszczyku, ryb pod wszelaką postacią oraz makowca.

Spotkanie wigilijne upłynęło w prawdziwie świątecznej i rodzinnej atmosferze.

Tego dnia zostały również wręczone uczniom dyplomy i nagrody za konkursy o tematyce świątecznej organizowane w naszej szkole.