ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "Mój wiosenny ogródek"

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "Mój wiosenny ogródek" 4 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego pt."Mój wiosenny ogródek". Konkurs przeznaczony był dla dzieci z oddziałów przedszkolnych. Polegał na stworzeniu makiety ogródka. Wpłynęło 26 przepięknych prac. W ogródkach dominowały kwiaty, drzewa, owady, ścieżki, stawiki, mostki, ławeczki i skalniki. Pojawiły się też piękne studnie, fontanny, huśtawki czy latarnie ogrodowe. Do zbudowania makiet użyto przeróżnych materiałów np. Bibuły, plasteliny, rolek po papierze ale także patyczków, suszonych kwiatków, gałązek, kamieni czy muszelek. Wyłoniono 3 pierwsze miejsca w każdej grupie wiekowej oraz wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratuluje talentu i kreatywności wszystkim dzieciom i dziękuję za tak liczne zaangażowanie!

Marta Szcześniak